Francja, medal nagrodowy, przed 1890 (?)

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:29:00
320752
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, przed 1890 (?), Paryż, Aw: Popiersie Francji w prawo, z prawje sygnatura DANIEL DUPUIS, REPUBLIQUE - FRANÇAISE, Rw: Wieniec, w który, skrzydlata postać klęcząca na plakieci i trzymająca plakietę, w tle kościół, w prawej sygnatura HENRI DUBOIS, na obrzeżu punca srebra
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50.7 mm, 67.28 g, czyszczony, z niewypełnionym polem na dedykację

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 136

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  240 zł
4)  120 zł