Francja, medal nagrodowy, 1862

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:28:40
320808
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), medal nagrodowy, 1862, Aw: Głowa Napoleona III w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ• F• / GRAVEUR DES M ĽEMPEREUR, NAPOLEON III - EMPEREUR, Rw: Wieniec z płodów rolnych, w wieńcu CONCOURS AGRICOLE RÉGNAL - ANIMAUX DE BSSE COUR, ANGERS / 1862, wokół MINISTÈRE DE ĽAGRICULTURE DU COMMERCE ET DES TRAVAUX PUBLICS, na obrzeżu punca ARGENT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41.1 mm, 33.73 g, lekko przetarty, niewielkie uderzenie i zacięcie przy krawędzi

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 150

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  125 zł
6)  120 zł