Krystian XI (1863–1906), medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:27:20
320745
Opis: Krystian XI (1863–1906), medal nagrodowy, Aw: Zwierzęta, wokół których mężczyzna, FORENINGEN TIL DYRENES BESKYTTELSE I CHRISTIANIA. Rw: W ozdobnej obwódce wygrawerowane Christian Storch / 23/2 1903
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.0 mm, 56.06 g, patyna

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 135

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  46 zł