Czechosłowacja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:27:00
320744
Opis: Czechosłowacja, medal nagrodowy, Praga, Aw: Kobieta siedząca w lewo, z laską asklepiosa i wieńcem laurowym na kolanach, przy niej koło zebate, młot i kowadło, z lewej zwierzęta gospodarskie, w tle rolnik koszący zboże i wschodzące słońce, ZA'SLUZE, w odcinku sygnatura KARNET - KYSELY - PRAHA, Rw: Śląski Orzeł, ÚSTŘEDNÍ HOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOST PRO SLEZSKO v OPAVĚ
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 51.8 mm, 50.39 g

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 220

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  90 zł