Czechosłowacja, medal nagrodowy
Cena wylicytowana: 230 zł
320744
Opis: |
Czechosłowacja, medal nagrodowy, Praga, Aw: Kobieta siedząca w lewo, z laską asklepiosa i wieńcem laurowym na kolanach, przy niej koło zebate, młot i kowadło, z lewej zwierzęta gospodarskie, w tle rolnik koszący zboże i wschodzące słońce, ZA'SLUZE, w odcinku sygnatura KARNET - KYSELY - PRAHA, Rw: Śląski Orzeł, ÚSTŘEDNÍ HOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOST PRO SLEZSKO v OPAVĚ |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 51.8 mm, 50.39 g |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 220
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 220 zł
4) 200 zł
5) 180 zł
6) 120 zł
7) 100 zł
8) 90 zł
min |