Belgia, medal nagrodowy, 1877

Belgia, medal nagrodowy, 1877

Belgia, medal nagrodowy, 1877

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:26:40
320743
Opis: Belgia - Leopold II (1865–1909), medal nagrodowy, 1877, Aw: Wieniec z instrumentów muzycznych, wewnątrz którego FESTIVAL / DUFFEL / 21 OCTOBRE / 1877, Rw: Herb Wielki Belgii, niżej sygnatura HART
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50.9 mm, 35.96 g, od góry wywiercony otwór na obrzeżu

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  85 zł
6)  65 zł