Rosja, 5 kopiejek, 1790 AM

Rosja, 5 kopiejek, 1790 AM

Rosja, 5 kopiejek, 1790 AM

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:15:00
320477
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), 5 kopiejek, 1790 AM, Anninsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: gruba patyna
Literatura: Bitkin 860, Brekke 287

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 85

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  30 zł