Niemcy, 5 marek, 1908

Niemcy, 5 marek, 1908

Niemcy, 5 marek, 1908

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:09:00
323233
Opis: Niemcy - Saksonia-Weimar-Eisenach - Wilhelm Ernest (1901–1918), 5 marek, 1908, Berlin, wybite na 350-lecie uniwersytetu w Jenie / Zur 350-Jahr-Feier der Universität Jena
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rysa na rewersie, czyszczone, patyna
Literatura: AKS 44, Jaeger 161

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 247

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  450 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  220 zł
7)  185 zł
8)  180 zł
9)  170 zł
10)  165 zł
11)  160 zł