Niemcy, 5 marek, 1902 D

Niemcy, 5 marek, 1902 D

Niemcy, 5 marek, 1902 D

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:08:00
323235
Opis: Niemcy - Saksonia-Meiningen - Jerzy II (1866–1914), 5 marek, 1902 D, Monachium
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone na awersie, miejscowa patyna, rzadkie
Literatura: AKS 229a, Jaeger 153a

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 351

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 400 zł
4)  880 zł
5)  600 zł
6)  560 zł
7)  390 zł
8)  370 zł