Niemcy, 5 marek, 1907 A

Niemcy, 5 marek, 1907 A

Niemcy, 5 marek, 1907 A

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:07:40
323232
Opis: Niemcy - Saksonia-Coburg-Gotha - Karol Edward (1900–1918), 5 marek, 1907 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, nakład tylko 10.000 sztuk, bardzo rzadkie
Literatura: AKS 124, Jaeger 148

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 253

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  1 700 zł
4)  1 600 zł
5)  1 200 zł
6)  1 150 zł
7)  940 zł
8)  900 zł