Niemcy, 2 marki, 1876 A

Niemcy, 2 marki, 1876 A

Niemcy, 2 marki, 1876 A

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:59:00
323277
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), 2 marki, 1876 A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: AKS 115, Jaeger 96

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 166

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  200 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  42 zł
8)  38 zł
9)  36 zł