Niemcy, 5 marek, 1903 J

Niemcy, 5 marek, 1903 J

Niemcy, 5 marek, 1903 J

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:52:20
323224
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto - system markowy, 5 marek, 1903 J, Hamburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, zielona patyna
Literatura: AKS 45, Jaeger 65

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 104

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  90 zł
7)  80 zł