Niemcy, 1/4 talara, 1810 FW

Rozpoczęcie: 10-05-2021 18:00
Zakończenie: 20-05-2021 21:42:20
Niemcy, 1/4 talara, 1810 FW

Niemcy, 1/4 talara, 1810 FW

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:42:20
323301
Opis: Niemcy - Waldeck-Pyrmont - Fryderyk (1763–1812), 1/4 talara, 1810 FW, Arolsen
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 3, Jaeger 7a

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 71