Niemcy, talar, 1803 A

Niemcy, talar, 1803 A

Niemcy, talar, 1803 A

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:31:00
323190
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1803 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: AKS 10, Dav. 755, Thun 242

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 44
Ilość odsłon: 462

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 100 zł
4)  860 zł
5)  700 zł
6)  520 zł
7)  500 zł
8)  420 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  340 zł
12)  300 zł
13)  270 zł
14)  260 zł
15)  250 zł
16)  240 zł
17)  210 zł
18)  195 zł
19)  190 zł
20)  185 zł
21)  180 zł