Niemcy, talar, 1802 A

Niemcy, talar, 1802 A

Niemcy, talar, 1802 A

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:30:40
323191
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1802 A, Berlin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: AKS 10, Dav. 755, Thun 242

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 335

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  560 zł
4)  400 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł
9)  270 zł
10)  200 zł
11)  185 zł
12)  175 zł
13)  170 zł
14)  165 zł
15)  160 zł
16)  140 zł
17)  135 zł
18)  130 zł
19)  125 zł
20)  120 zł