Niemcy, talar, 1783 A

Niemcy, talar, 1783 A

Niemcy, talar, 1783 A

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:30:00
323186
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1783 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczony, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 2590, Olding 70, Schrötter 469

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 222

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  180 zł
10)  170 zł
11)  160 zł
12)  145 zł
13)  135 zł
14)  125 zł
15)  120 zł