Niemcy, talar, 1764 F

Niemcy, talar, 1764 F

Niemcy, talar, 1764 F

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:29:40
323184
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1764 F, Magdeburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Dav. 2588, Olding 120, Schrötter 504

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 278

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  900 zł
4)  820 zł
5)  800 zł
6)  560 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  330 zł
10)  320 zł
11)  310 zł
12)  300 zł
13)  290 zł
14)  280 zł
15)  270 zł
16)  250 zł