Niemcy, talar, 1866 B

Niemcy, talar, 1866 B

Niemcy, talar, 1866 B

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:28:20
323168
Opis: Niemcy - Oldenburg - Mikołaj Fryderyk Piotr (1853–1900), talar, 1866 B, Hanower
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 25, Dav. 753, Thun 241

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 147

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  580 zł
4)  500 zł
5)  440 zł
6)  430 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  370 zł
10)  320 zł
11)  200 zł
12)  175 zł
13)  155 zł
14)  150 zł