Niemcy, talar, 1870 A

Niemcy, talar, 1870 A

Niemcy, talar, 1870 A

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:27:40
323167
Opis: Niemcy - Meklenburgia-Strelitz - Fryderyk Wilhelm (1860–1904), talar, 1870 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko czyszczony
Literatura: AKS 71, Dav. 732, Thun 217

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 254

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  500 zł
4)  460 zł
5)  420 zł
6)  410 zł
7)  290 zł
8)  260 zł
9)  240 zł
10)  200 zł
11)  155 zł
12)  145 zł
13)  125 zł
14)  120 zł