Niemcy, talar, 1871 B

Niemcy, talar, 1871 B

Niemcy, talar, 1871 B

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:25:20
323151
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm (1831–1884), talar, 1871 B, Hanower
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 81, Dav. 636, Thun 123

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 217

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  310 zł
6)  290 zł
7)  260 zł
8)  200 zł
9)  175 zł
10)  170 zł
11)  170 zł
12)  150 zł
13)  140 zł
14)  135 zł
15)  130 zł
16)  125 zł
17)  120 zł