Niemcy, talar, 1854 B

Niemcy, talar, 1854 B

Niemcy, talar, 1854 B

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:25:00
323152
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm (1831–1884), talar, 1854 B, Hanower
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: przetarte tło, miejscowa patyna
Literatura: AKS 80, Dav. 634, Thun 121

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 226

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  290 zł
7)  270 zł
8)  200 zł
9)  175 zł
10)  165 zł
11)  150 zł
12)  140 zł
13)  135 zł
14)  125 zł
15)  120 zł