Niemcy, talar, 1828

Niemcy, talar, 1828

Niemcy, talar, 1828

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:23:40
323158
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I (1825–1848), talar, 1828, Monachium, Błogosławieństwo niebios dla rodziny królewskiej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko przetarte tło, miejscowa patyna
Literatura: AKS 121, Dav. 563, Thun 56

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 343

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  900 zł
4)  620 zł
5)  580 zł
6)  560 zł
7)  560 zł
8)  480 zł
9)  460 zł
10)  450 zł
11)  420 zł
12)  330 zł
13)  320 zł
14)  310 zł