Niemcy, talar, 1760

Niemcy, talar, 1760

Niemcy, talar, 1760

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:23:00
323155
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef (1745–1777), talar, 1760, Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.92 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 1949, Hahn H.309

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 157

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  450 zł
4)  400 zł
5)  340 zł
6)  200 zł
7)  185 zł
8)  180 zł
9)  175 zł
10)  170 zł
11)  165 zł
12)  160 zł
13)  155 zł
14)  150 zł