Japonia, 100 mon, ok. 1835-1870

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:20:40
323409
Opis: Japonia, 100 mon, ok. 1835-1870
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 32.6 x 49.3 mm, 20.76 g, patyna
Literatura: KM C#7

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 232

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł