Austria, 1/9 talara, 1627

Austria, 1/9 talara, 1627

Austria, 1/9 talara, 1627

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:20:00
323299
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron (1619–1653), 1/9 talara, 1627, Salzburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara ciemna patyna, ładnie zachowane
Literatura: Probszt 1300, Zöttl 1601

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 164

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  360 zł