Inflanty, szeląg, 1645

Inflanty, szeląg, 1645

Inflanty, szeląg, 1645

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:11:20
323447
Opis: Inflanty - Liwonia - Krystyna (1632–1654), szeląg, 1645, Ryga, monogram CR na awersie, bez snopa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki, patyna
Literatura: SB 4b (XR), Haljak 1423a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 133

1)  155 zł
2)  150 zł