Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:01:40
208573
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 195

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  185 zł
6)  180 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  150 zł
10)  115 zł
11)  105 zł