Polska, 1 złoty, 1818 IB

Polska, 1 złoty, 1818 IB

Polska, 1 złoty, 1818 IB

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:57:00
320417
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 złoty, 1818 IB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 842, Plage 62, Berezowski 1.50 zł

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 258

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  165 zł
4)  145 zł
5)  95 zł
6)  95 zł
7)  80 zł
8)  75 zł