Polska, szeląg, 1768 G

Polska, szeląg, 1768 G

Polska, szeląg, 1768 G

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:50:20
320383
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, szeląg, 1768 G, Kraków, duży monogram króla, sześciopłatowe rozety, bez kropki po G
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 1.c2, Plage 7, Plage-miedź 5

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 64

1)  30 zł
2)  28 zł