Polska, grosz, 1773 AP

Polska, grosz, 1773 AP

Polska, grosz, 1773 AP

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:50:00
323066
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1773 AP, Warszawa, odmiana z monogramem przecinającym się z koroną, małe litery A.P
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: gruba zielona patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz SAP 5.i, Plage 106, Plage-miedź 131

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 187

1)  110 zł
2)  105 zł