Polska, szeląg, 1666

Polska, szeląg, 1666

Polska, szeląg, 1666

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:47:00
323429
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - miasto Toruń, szeląg, 1666, Toruń
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowy grynszpan, patyna, bardzo ładny jak na ten typ monety
Literatura: CNCT 1719, Kop. 8309 (R1)

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 254

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  75 zł