Polska, szeląg, 1652

Polska, szeląg, 1652

Polska, szeląg, 1652

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:45:20
323430
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szeląg, 1652, Wilno, pełna data na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Kop. 3581, Ivanauskas 2JK9-2

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 133

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  48 zł