Polska, trojak, 1631

Polska, trojak, 1631

Polska, trojak, 1631

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:43:20
323086
Opis: Polska - Gustaw II Adolf (1617–1632) – okupacja szwedzka - miasto Elbląg, trojak, 1631, Elbląg, emisja miejska - u dołu rewersu znak menniczy kapelusz (mincmistrza elbląskiego Marcelego Philipsena), końcówka napisu ELBINGEN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładna jak na ten typ monety
Literatura: SB 20a, Iger E.31.2.b (R1)

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 418

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 200 zł
4)  1 100 zł
5)  760 zł
6)  680 zł
7)  660 zł
8)  620 zł
9)  600 zł
10)  580 zł
11)  540 zł
12)  520 zł
13)  500 zł
14)  490 zł
15)  480 zł