Polska, szeląg, 162(?)
Polska, szeląg, 162(?)
Cena wylicytowana: 28 zł
322483
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szeląg, 162(?), Kraków |
Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 62
1) 28 zł
2) 26 zł
min |