Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:28:00
323038
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRV M
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Shatalin BD23-118

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 339

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  400 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  240 zł
8)  220 zł
9)  210 zł
10)  200 zł
11)  145 zł
12)  130 zł
13)  125 zł
14)  120 zł