Polska, grosz, 1581

Polska, grosz, 1581

Polska, grosz, 1581

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:25:00
323423
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Ryga, grosz, 1581, Ryga, odmiana z herbem Rygi i skróconą datą po bokach
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, ślady blasku menniczego, miejscowa patyna
Literatura: Kop. 8084 (R1), K.-G. 4.1

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 131

1)  180 zł