Polska, szeląg, 1584 ID

Polska, szeląg, 1584 ID

Polska, szeląg, 1584 ID

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:23:20
323419
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety koronne, szeląg, 1584 ID, Olkusz
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, dość ładny
Literatura: Kop. 473 (R1)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 135

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł