Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:22:40
323097
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, denar, 1555, Wilno
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zgięcie przy obrzeżu, ubytki srebrzenia z zieloną patyną
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 2SA13-7, Kop. 3213 (R2), Tyszkiewicz 6 mk

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 122

1)  125 zł
2)  120 zł