Polska, półgrosz, 1560

Polska, półgrosz, 1560

Polska, półgrosz, 1560

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:20:00
323374
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1560, Wilno, końcówki legend L / LITV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA371-24

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 141

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  135 zł
5)  125 zł