Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:13:00
322456
Opis: Polska - Władysław III Warneńczyk (1434–1444), denar koronny, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm, 0.30 g, patyna, krążek wycięty nierówno
Literatura: Frynas P.17.1, Kop. 377, Kubiak typ II

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 147

1)  24 zł