Niderlandy, denar, 1054-1076

Niderlandy, denar, 1054-1076

Niderlandy, denar, 1054-1076

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:10:40
323111
Opis: Niderlandy - Utrecht – biskupstwo - bp Wilhelm von Ponte (1054–1076), denar, 1054-1076, Utrecht, Aw: Popiersie biskupa z pastorałem i krzyżem na wprost, legenda; Rw: Mur miejski z blankami, u góry ECT, wokoło legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.5 mm, 0.54 g, patyna, rzadki
Literatura: Ilisch 10.10, Ludwiszcze 61

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 146

1)  520 zł
2)  520 zł
3)  480 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  300 zł