Niderlandy, dukat, 1781

Niderlandy, dukat, 1781

Niderlandy, dukat, 1781

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:04:20
323288
Opis: Niderlandy - Holandia, dukat, 1781
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.45 g, lekko gięty, miejscowa patyna
Literatura: Fr. 250, Delmonte 775, Purmer Ho15

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 245

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 050 zł
4)  1 000 zł
5)  900 zł
6)  800 zł
7)  720 zł
8)  680 zł
9)  660 zł
10)  640 zł
11)  600 zł