Niderlandy, dukat - FAŁSZERSTWO z epoki, 1598

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:04:00
322969
Opis: Niderlandy - Utrecht, dukat - FAŁSZERSTWO z epoki, 1598
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal złocony, krążek pogięty, 23.6 mm, 2.84 g

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 316

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  160 zł
4)  140 zł
5)  120 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł