wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XI..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:01:40
323442
Opis: wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XIX i XX wieku (na podstawie zbioru autora), Warszawa 2017
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 251 stron formatu ok. A4, oprawa twarda skórzana ze złoceniami i przetłoczeniami, na środku okładki przymocowany metalowy herb Rzeczypospolitej Trojga narodów, katalog oparty wyłącznie na bogatym zbiorze autora, obejmującym pełen przekrój zabytków od robionych rzemieślniczo po produkowane fabrycznie w dużych ilościach, idealne opracowanie dla każdego zainteresowanego pamiątkami patriotycznymi z XIX i XX wieku, bezcenne przede wszystkim ze względu na wartość historyczną pokazanych eksponatów, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 113

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  120 zł