wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorvm Civitatis Thorvnensis,..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:01:20
323432
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorvm Civitatis Thorvnensis, Gdańsk 2010, ISBN 978-83-927453-0-3; najpełniejsza publikacja dotycząca monet, banknotów i pieniedzy zastępczych wyemitowanych jak i dotyczących Torunia
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: format A4, 340 stron bogato ilustrowanych, oprawa kartonowa, pięknie zachowane

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 248

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  120 zł