wydawnictwa zagraniczne, Shatalin Igor – Orty Zygmunta III Wazy, 2. wydanie, Kijów 2013, ISBN 97896..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:01:00
322690
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Shatalin Igor – Orty Zygmunta III Wazy, 2. wydanie, Kijów 2013, ISBN 9789661523134
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 221 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog ortów Zygmunta III

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 251

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  55 zł
7)  48 zł