Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:11:00
196713
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo, denar, X/XI w., Aw: Nieczytelny, Rw: Widoczna litera A
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: srebro, 18.2 mm, 1.29 g, gięty, przesunięcie stempla

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 67

1)  18 zł