Kanada, sztabka kolekcjonerska

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 22:05:40
320293
Opis: Kanada, sztabka kolekcjonerska, Canada National Mint (Ottawa), o numerze 077156
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja srebra, wybita stemplami lustrzanymi, w plastikowym kapslu, patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 108

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  115 zł
5)  110 zł