Polska, grosz litewski na stopę polską, 1547

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:00:40
321426
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, grosz litewski na stopę polską, 1547, Wilno, końcówki napisów L / LITVA
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA6-3, Kop. 3281 (R1)

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 971

1)  780 zł
2)  780 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  580 zł
7)  520 zł
8)  350 zł
9)  310 zł
10)  250 zł
11)  210 zł
12)  195 zł
13)  180 zł