Polska, 2 złote, 1.08.1941

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1.08.1941

Polska, 2 złote, 1.08.1941

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:14:20
321080
Opis: Polska - Generalna Gubernia (1939–1945) - Bank Emisyjny w Polsce, 2 złote, 1.08.1941, seria AC, numeracja 4106717, na stronie głównej: Orzeł w koronie i znak Polski Walczącej/ BRATERSTWO/BRONI/ ANGLII/ AMERYKI/ POLSKI/ NIECH ŻYJE
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, papier poprzypalany, złamania, ale bardzo rzadkie
Literatura: Lucow 980 (R5) - ale inna seria i nadruk tylko na stronie głównej

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 696

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  32 zł