Polska, medal - Hugo Kołłątaj, 1912

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 22:02:00
321390
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal - Hugo Kołłątaj, 1912, sygnowany: STANISŁAW POPŁAWSKI, Aw: Popiersie lekko w lewo, legenda PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI. Rw: Uskrzydlona postać klęcząca przed postumentem z płonącym kagankiem, górą w półkolu legenda: NIL DESPERANDVM 1912
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 49.5 mm, 51.72 g, na obrzeżu punca - trójlistek, pięknie zachowany medal
Literatura: Strzałkowski 232 (R)

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 255

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  380 zł
4)  300 zł